foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


(22) 671-45-35
biuro@farollamos.com
Farollamos

Szycie na miarę Warszawa Gocław - Klientki, które przychodzą do naszego zakładu w Warszawie na Gocławiu mogą spodziewać się profesjonalnej obsługi oraz że wszystkie produkty będą szyte specjalnie tak, aby zostały uwydatnione walory każdej z Naszych klientek. Profesjonalnie podchodzimy do Naszej pracy, dlatego wszystko staramy się wykonywać precyzyjnie tak, aby każdy z klientów był zadowolony z rezultatów. Już wiele osób uszczęśliwiliśmy przepięknymi strojami tj. garsonki, żakiety, garnitury damskie, suknie balowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewna czy skorzystać z Naszych usług polecamy Tobie abyś się z Nami skontaktowała. Czasami wystarczy jeden telefon, aby podjąć właściwą decyzję. Co możemy obiecać? Uszyjemy Tobie to, co będziesz chciała i zrobimy wszystko abyś była zadowolona ze swojego nowego ubioru. Wiele naszych ubrań jest szyta w stylu włoskim. Czemu akurat preferujemy ubrania w takim stylu? Ponieważ moda włosko według Naszej opinii posiada wdzięk i tam nawet najprostsze wydałoby się ubranie jest wyjątkowe przez dodatki oraz specjalne akcenty na ubraniu. 

Dodatkowo wierzymy że jesteśmy wstanie zrobić świat piękniejszym dlatego do każdego projektu podchodzimy bardzo poważnie. Wiemy że każde z Naszych ubrań jest wizytówką Naszej firmy dlatego wszystkie Nasze stroje są wyjątkowe.

 


Copyright © 2021 Farollamos Krawiectwo Warszawa Rights Reserved.