foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


(22) 671-45-35
biuro@farollamos.com
Farollamos

Właśnie odwiedziłeś dział "Specjalna Oferta" w tym dziale mamy do zaoferowania Tobie specjalne oferty, które mamy nadzieje zaciekawią Ciebie. Bardzo często podejmowane są decyzje o nowych promocjach, dlatego jeśli jakakolwiek nowa promocja zostanie wprowadzona to na pewno się o tym dowiesz w tym dziale. Wiadomo promocje są dźwignia handlu. Jednak największym zaszczytem jest zadowolenie Naszych klientów. Mamy nadzieję, że oferty, które chcemy Państwu zaoferować sprostają Waszym wymaganiom. Liczymy także na kontakt z sugestiami, co można byłoby wprowadzić aby jeszcze bardziej Was zadowolić. Pamiętaj że to my jesteśmy dla Was i dlatego bardzo zależy nam na sugestiach każdego z Naszych klientów. Mamy nadzieje że jesteś zadowolony z bycia Naszym klientem.

Wprowadzenie do oferty:

W dzisiejszych czasach wiele osób jest bardzo zabieganych. Firmy wymagają pracy do późnych godzin. Człowiek jedyne, o czym myśli to pójść do domu i chociaż chwile odpocząć. Jednym z dwóch dni wolnych i to nie zawsze jest sobota. Gdy jednak przyjdzie ten upragniony dzień człowiek jest tak przemęczony, że nawet mu się ręką ruszyć nie chce. Dla takich właśnie osób przygotowaliśmy ofertę.

Oferta Specjalna:

Już nie musisz przychodzić do zakładu, by zamówić produkt lub zostawić rzeczy do poprawki. W każdą sobotę w godzinach 13.00-16.00 Przyjedziemy do Ciebie. Oferta ważna tylko na terenie Warszawy. Dojazd od 10 do 100 zł.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej! (22) 671-45-35

Tagi:

Szycie Miarowe Warszawa

Szycie Miarowe Warszawa Gocław

Poprawki Krawieckie Warszawa

Poprawki Krawieckie Warszawa Gocław

 

 


Copyright © 2021 Farollamos Krawiectwo Warszawa Rights Reserved.