foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


(22) 671-45-35
biuro@farollamos.com
Farollamos

Szycie na miarę Warszawa - Szyjemy na miarę ubrania dla kobiet w Warszawie. Wszystkie Nasze ubrania wykonujemy bardzo dokładnie. Projekty przygotowywane są przez wykwalifikowanych specjalistów. Na specjalne zamówienie możliwe jest przygotowanie projektu przez projektanta mody, który z Nami współpracuje. Już nie musisz przejmować się tym, że Twoja garderoba jest pusta wystarczy, że skontaktujesz się z Nami a my pomożemy Tobie ją wypełnić ubraniami. Szycie na miarę tworzy wyjątkowe stroje, które są niepowtarzalne sprawia to poczucie wyjątkowości oraz nigdy nie zdarzy się sytuacja, że ktoś będzie miał te samo ubranie. Korzystamy również z pomysłów naszych klientek, które przynoszą różnego rodzaju wydruki z Internetu. Jesteśmy wstanie odwzorować gotowy projekt i oczywiście możemy dodać do niego elementu, które pozwolą stworzyć go wyjątkowym.

Przygotowywaliśmy już wiele projektów, dlatego nic nie jest już wstanie Nas zaskoczyć swoją złożonością. Największe zainteresowanie szyciem na miarę przeżywamy podczas końca roku wtedy bardzo wiele klientek zamawia kreacje sylwestrowe.

Każdego tygodnia wiele osób Nosi nasze ubrania i jest z Nich bardzo zadowolona. Staramy się na bieżąco sprawdzać nowinki odnośnie mody i designu. Dodatkowo posiadamy wiele czasopism które pomagają klientce w wyborze konkretnego fasonu.       

 

    

 

 

 


Copyright © 2021 Farollamos Krawiectwo Warszawa Rights Reserved.