foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


(22) 671-45-35
biuro@farollamos.com
Farollamos

Poprawki krawieckie Warszawa - Nasze krawcowe poprawiają oraz naprawiają ubrania klientów w Warszawie. Wszystkie ubrania naprawiane są w sposób profesjonalny przez osoby posiadające duże doświadczenie zawodowe. Staramy się jak najmniej ingerować w ubranie tak, aby nie pozostawiać za wiele śladów naprawy. Oczywiście zdecydowanie łatwiej jest skrócić spodnie niż naprawić spodnie w kroku. Jednak mimo to robimy wszystko, aby tych śladów było jak najmniej. Najczęstszymi poprawkami, jakie otrzymujemy są spodnie męskie (przetarcie w kroku) jest bardzo częsty problem. Ponieważ panowie ocierają w tych miejscach materiał i powstaje przetarcie albo dziura. Wiadomo, że tego typu problem trzeba naprawić wykorzystując podkładkę innego materiału w wewnętrznej stronie spodni, aby utwardzić to miejsce a następnie zacerować albo dać łatę. Jednakże zdecydowanie lepszym wyjściem jest pierwszy sposób. Ponieważ dzięki pierwszemu sposobowi możemy utwardzić przetarty materiał. Pozwoli to Nam wzmocnić daną część spodni i dzięki temu klient przez bardzo długi czas będzie mógł się cieszyć ze swoich spodni.

Nasze krawcowe specjalizują się zarówno w poprawkach damskich jak i męskich. Nic nie jest im obce i oczywiście wszystko jest wykonywane bardzo dokładnie wielokrotnie sprawdzane prze wydaniem klientowi.

Poprawiamy wszystkie typy ubrań, więc nie zastanawiaj się dłużej tylko spróbuj skontaktować się z Nami a na pewno postaramy się Tobie pomóc.

 

 

 


Copyright © 2021 Farollamos Krawiectwo Warszawa Rights Reserved.